Medřa stavební s.r.o.

 • Služby při výstavbě a provozování kanalizací
  Rychlý kontakt: +420 704 794 949 

   

Historie

Společnost Medřa stavební s.r.o. byla založena v roce 2013, její kořeny ale sahají až do roku 2004, kdy si současný jednatel společnosti Jaroslav Medřický založil živnost na zkoušky vodotěsnosti kanalizace.

V současné době firma disponuje čtyřmi samochodnými kamerami, dvěma nástrčnými kamerami, několika sadami na zkoušky vodotěsnosti a tlakové zkoušky, jedním dodávkovým a jedním cisternovým čisticím vozem. 

Jako jedna z mála firem v České republice splňujeme požadavky ŘSD ČR pro provádění zkoušek kanalizace na stavbách silnic a dálnic. Provádíme zkoušky a čištění na rozsáhlých stavbách v řádech desítek kilometrů potrubí, ale se stejnou pečlivostí a odborným přístupem se věnujeme také drobným zakázkám v soukromém sektoru.

Budeme rádi, když se na nás obrátíte, ať už jste rozpočtář stavby, který potřebuje provedení zkoušek ke kolaudaci, starosta, který potřebuje zjistit průběh a stav obecní kanalizace, nebo majitel rodinného domu, který má problém s neodtékající kanalizační přípojkou.

Záruka vysoké kvality

Společnost Medřa stavební s.r.o. splňuje následující požadavky na kvalitu a odbornost:

 

Naše zásady

 • 1
  Spokojenost

  Spokojenost zákazníka je pro nás klíčová. Vždy hledáme optimální řešení.

 • 2
  Spolehlivost

  Náš přístup k práci je prověřen stovkami realizací, o kvalitě našich výsledků svědčí spokojenost našich zákazníků, kteří se k nám pravidelně vracejí.